1. Ürünler
  2. Kasa Daire Odası ve Kapıları
  3. EN Class V Sertifikalı
  4. Banka Kasa Daire Kapısı [ 55462 AMSTERDAM-SCHIPHOL ]

Çelik Kasalar

ECB-S_Sertifika
VDS sertifika
İMP
Banka Kasa Daire Kapısı [ 55462 AMSTERDAM-SCHIPHOL ] Broşür

Banka Kasa Daire Kapısı [ 55462 AMSTERDAM-SCHIPHOL ]

Yeni geliştirilmiş bankalar için kapı modellerinin özellikleri, çok hafif bir ağırlığa sahip olması ve kolay bir tasarım ile çok yüksek bir Güvenlik sağlamasıdır. Çok sağlamlaştırılmış özel duvarları sayesinde kesici uçlu metaller ve elmas ucu olan matkaplarına karşı tam korunacak şekilde üretiltir. 

*UL ya da ECBS güvenlik standartlarına uygun olmayan kasa daire kapıları, hiç bir güvenlik şartını garanti edemez ve kabul edilmezler.

Bankalar, kuyumcular, mücevher mağazalarının, döviz büroları, ve özel şirketlerin merkezlerinde kasa odalarının duvarları ve kapıları mutlaka ve mutlaka uluslar arası güvenlik testlerinden geçmiş ve uluslararası geçerli standartlar göre üretilmiş olmalıdır.


Genel Bilgiler 

NamiSafe Amsterdam-Schiphol Banka Kasa Daire Kapısı Avrupa standardı PN-EN 1143-1:2006’ya göre Class 5 sınıfındadır. Kapı kalınlığı 145 mm’dir. prEN 15659’a göre LFS30P yangın güvenlik sertifikası vardır. Kasa Oda Kapısının sahip olduğu yangın koruması sertifikasına göre kapı betonlanmıştır. Bundan dolayı çift gövde ve çerçeveye sahiptir.

Özel ölçü ve boyalara göre üretim yapılabilmektedir. Class 5 olmasından dolayı 2 adet kilitleme sistemi seçilmek zorundadır. Bunlara ek olarak kilitleme sistemleri kullanılabilmektedir.

Standart olarak kapı rengi RAL7035 gri yada RAL6020 olur.


Bu Ürüne Bakanlar, Bunlara da Baktılar ;