1. Ürünler
  2. Hırsızlığa Dayanıklı Kasalar
  3. Güvenlik Seviyesi Grede 5 [ Ev & Ofis ]
  4. EN 1143- 1 Sertifikalı Çelik Kasa [ Amsterdam 42704 ]

Çelik Kasalar

ECB-S_Sertifika
SBSC-logo
VDS sertifika
İMP
EN 1143- 1 Sertifikalı Çelik Kasa [ Amsterdam 42704 ] Broşür

EN 1143- 1 Sertifikalı Çelik Kasa [ Amsterdam 42704 ]

Yüksek GÜVENLİKLİ Çelik Kasa 'NamiSafe Amsterdam' (Alman)

Dünayanın en güvenilir çelik para kasaları serisi. Çok yüklü miktardaki Altın, Değerli Evrak, Nakit para, Hisse Senedi, Mücevher, Değerli Taşların saklanabileceği en iyi kasalardan bir tanesidir. PN-EN 1143-1.  2006 SINIF 5 standardına göre TR Üst sınıf hırsızlık donanım sertifikasına sahiptir. Sertifika Numarası P41 / IMP tarafından onaylanıp sertifikalandırılmıştır. (2981) '/ 2008 269.

Özel sertleştirilmilmiş dolgu çimentosu, iki duvarlı yapıya sahiptir. Kasa kapı Menteşeler in saldırılarına karşı , içeriden kendini kilitleyen sabit millere sahiptir. Kesinlikle menteşeler kesildiğinde kasa kapısı açılamaz.

Dış kapı menteşeleri ortalama 180 derecelik açı ile açılır. Dahası, hırsızlık korumasına ek olarak, gösterilen acil durum kapı kilitlemesi bulunmaktadır.

Çelik Para Kasanızı fabrika, standart olarak yere monte edilebilecek şekilde üretmektedir. Termal cam kırılma ziyaretinde hırsızlık için kullanılan mekanik malzemelere karşı, Yoğun çimento malzemesi Özel hırsızlık Koruması sağlamaktadır. (hırsızlık dayanımı 180/270 RV).

Çelik kasanıza izinsiz girmelere karşı keşif sistem bileşenlerinin yüklenmesi için kasada yer açılabilmektedir. Bu durumda kasanın Sigorta Değeri 2 katına çıkar (Detaylı bilgi için sigortacınıza DANISINIZ).

Kilitleme sistemi

Çift kilit (DB) (1 sert anahtar mafsallı Kilit ve) ziyaretinde numara kombinasyonlu mekanik anahtarla sağlanır. Talebe Bağlı Olarak Diğer Elektronik şifreli kilit kombinasyonları da kullanılabilmektedir.

İsteğe bağlı olarak alarm sistemi eklenebilmektedir. Eğer isterseniz özel kamera sistemi ile kasanın bulunduğu ortama yetkisiz biri girince anında  size ortamın fotoğrafını gönderebilmektedir.

Yangın Güvenliği

Yangına Karşı Kağıt için 30 dakikalık YANGIN GÜVENLİĞİ vardır. Özel çimento dolgusu mühürleri ile 840 Derece'de koruma sağlar. Yangın değeri EN 15659 standardına göre LFS 30 P'dir.