1. Ürünler
  2. Hırsızlığa Dayanıklı Kasalar
  3. Güvenlik Seviyesi A [ Ev Tipi ]
  4. Ev Tipi Çelik Kasa [ NPS 031D ]

Çelik Kasalar

Ul Sert
GOST
SP Sertifika
Ev Tipi Çelik Kasa [ NPS 031D ] Broşür

Ev Tipi Çelik Kasa [ NPS 031D ]

Teknoloji gün geçtikçe gelişiyor. Bununla birlikte hayatımıza yepyeni güvenlik önlemleri de giriyor. Yüksek korunaklı odalar, şifreler kameralar vesaire vesaire. Eğer sizlerde herhangi bir eşyanızı korumak istiyor iseniz fakat fazla yüksek bedeller ödemek istemiyor iseniz ev tipi çelik kasalar tamda size göre. Kasalar hem oldukça kullanışlı olması ile hem de oldukça güvenli olması ile çoğu kişinin tercihi. Ayrıca çoğu yöntemden daha ucuz olan kasaları denemeye ne dersiniz?

Kasa deyince akla gelen ilk çeşit ev tipi çelik kasa lardır. Çelik kasalar oldukça kalitelidir ve her türlü olumsuz faktörden korunaklıdır. Çalınma gibi durumlara pek rastlanılmaz çünkü oldukça ağırdır ve 2 kişi bile zor taşıyabilir. Çelik kasa fiyatları yukarıda da belirttiğim gibi normal güvenlik yöntemlerinden daha ucuzdur. İstediğiniz fiyattaki bir çelik kasayı internetten bulabilir ve temin edebilirsiniz. Çelik kasa firmaları da kişilerin isteği doğrultusunda üretim yaparlar. Yani hem hazır olarak hem de özel sipariş ile çelik kasa yaptırabilir ve istediğiniz her türlü eşyanızı en yüksek güvenlikte muhafaza etmeye hemen başlayabilirsiniz.


Yangına Karşı Dayanıklılığı

1050 Derece sıcaklığa, 61 Dakka yangına dayanıklı üretilmiştir. NT-Fire-017 60 Kağıt Sertifikasına Sahiptir. Yangına Dayanıklı yeni Ev Tipi Çelik kasalar, 61 Dak. Yangın süresince, kasa içi sıcaklık 151 Dereceyi geçemez (kağıt bozulma sıcaklığıdır). Isı, Dumanlar, Buharlar, Nem, Elektrik ve Manyetik alanlara karşı tamamen korur.
Kasaların önkapak arası yanmaz contalarla korunmuştur. 

Açma Kapama Sistemi

Yeni NPS Serileri dokunmatik ekrana sahiptir..
Dokunmatik ekranlı panele, 4-16 basamaklı iki ayrı Şifre ile Kullanılabilir.
4 yönlü,kapama Milleri ile Hırsızlığa Karşı Tam Koruma Sağlar.

İç Düzen Ekipmanları

Kasa içerisinde 1 adet Çekmece ve 1 adet Raf bulunmaktadır.
Çekmece -  Raf aşağı yukarı ayarlanabilmektedir.