1. Ürünler
  2. Lüks Çelik Kasa Modellerimiz
  3. Lucell Kasalar
  4. LuCell Çelik Kasa [ LU 3000 ]

Çelik Kasalar

Ul Sert
GOST
SP Sertifika
LuCell Çelik Kasa [ LU 3000 ] Broşür

LuCell Çelik Kasa [ LU 3000 ]

LuCell 3000 Lüks Çelik Kasa... 

Lucell çelik kasa kişiye özel tasarımı ile evlerinize ve hayatınıza yeni bir renk katmaya geliyor. Size bir çelik kasanın sunabileceğin tüm kolaylıkları sunuyor.
Şifreli, parmak izli ve tam otomatik dokunmatik tuşları ile görsel bir güzellik ile karşı karşıyasınız.

Bu işin görsel tarafıydı , gelelim emniyet kısmına.
Çelik kasaya en küçük bir müdahale esnasında ön kameradan fotoğraf çekip cep telefonunuza, bilgisayarınıza görselleri göndererek sizi uyarıyor. Herhangi bir zorlamada çok yüksek bir desibel ile uyarı veriyor.
Çelik kasanıza uygulanacak bir zorlama durumunda örnek; kaynak makinesi,kesici aletler ile müdahale olduğu takdir de içerdeki cam tuzak kırılır ve kendini kilitleyen mekanizma devreye girer.
Değerli eşyalarınızı artık bankada değil evinizde saklayabilirsiniz. 1090 °C’ yangın esnasında kasa iç sıcaklığını 150  °C’ninaltında tutarak koruru.
Kasanızı ister parmak iziyle isterseniz elektronik şifreniz ile kullanabilirsiniz. Lucell’i kapatmak istediğinizde kasanızın kapağına dokunmanız yeterli olacaktır.

Zerafet
Mükemmel siyah, zengin kırmızı ve üstün tasarımlı güvenliğin çizgilerini vurgulayan parlak renkler LuCell'i iç dekorunuz yapan muhteşem tasarımı oluşturur..

Güvenlik
Bütün değerli eşyalarınızı, 1090 C yangın esnasında iç sıcaklığını 150 °C'nin altında tutarak korur.
Tam otomatik,Parmak izli okuyuculu kilitlemeli kapanma ve açılma sistemi.
Şifrenizi girdiğinizde veya parmak izinizi okuttuğunuzda eğer doğru şifre girildiğinde otomatik olarak açılır.
Kapatmak istediğinizde kapıyı kapatmanız yeterli. Çünkü Lucell çelik kasanız kandini kilitleyecektir

Lüks Çelik Kasa çalınmalarına karşı alarm sistemine sahiptir. Herhangi kurcalamada veya Lucell çelik kasanız yerinden kıpırdadığında alarm ötmeye başlayacaktır. Alarmı susturmak için kasanızın mutlaka doğru kullanıcı şifre ile (veya parmak izi ile) açılması gerekmektedir. Lucell ev tipi çelik kasanızı açtığınızda içerisinden alarm kapatılabiliyor.
Para kasası açılmadan alarmın susturulması mümkün değildir.

Dışarıdan matkap, kaynak ve herhangi kesici aletlerle saldırılara karşı çelik kasa içerisinde bulunan özel çam tuzaklar bulunmaktadır. Bu cam tuzaklar herhangi darbeye karşı kırılır ve içerisindeki tuzak kurulmuş olur. Artık doğru şifreyi bilseler dahi Lucell çelik kasa nız açılmayacaktır. ( Bu arada alarm sistemi çalmaya başlayacaktır)

Lüks Tasarım

Göz kamaştırıcı swarovski kristal tasarımlar özgün ve farklı bir görünüm hepsi LuCelle evnizin baş köşesi.