1. Ürünler
  2. Lüks Çelik Kasa Modellerimiz
  3. Lucell Kasalar
  4. Lucell Parmak İzli Çelik Kasa [ LU 2000 ]

Çelik Kasalar

Ul Sert
GOST
SP Sertifika
Lucell Parmak İzli Çelik Kasa [ LU 2000 ] Broşür

Lucell Parmak İzli Çelik Kasa [ LU 2000 ]

 

LuCell Dünyasına Hoşgeldiniz
 
LuCell "Kasa kavramını yeniden tanımlamak" sloganıyla yola çıkmış zerafet ile güvenliğin bir arada yaşam alanlarınızda kullanabilir olduğunu ispatlamış bir üründür.

LuCell kullanıcılarına kişiye özel tasarımlarla özgürlüğü istendiğinde aktif hale geçen  elektronik şifreli tam otomatik dokunmatik tuşlarıylada kullanım kolaylığını zerafetin bir parçası haline getiriyor. LuCell çelik kasadan çok ev dekorasyonunuzun bir parçası ve güvenliğinizin son noktası olmayı hedeflemetedir.

Zerafet

Mükemmel siyah, zengin kırmızı ve üstün tasarımlı güvenliğin çizgilerini vurgulayan parlak renkler LuCell'i iç dekorunuz yapan muhteşem tasarımı oluşturur..

Güvenlik

Bütün değerlerinizi, 1090 C yangın esnasında iç sıcaklığını 150 °C'nin altında tutarak korur.
Tam otomatik kilitlemeli kapanma ve açılma sistemi (ister şifre ile isterseniz parmak izi kullanarak). 
Şifrenizi girdiğinizde veya parmak izinizi okuttuğunuzda LuCell otomatik olarak açılır. Kapatmak istediğinizde çelik kasanızı kapatmanız yeterli.

Çünkü Lucell çelik kasanız kandini kilitleyecektir.
 
Kasa çalınmalarına karşı LuCell alarm sistemine sahiptir. Herhangi kurcalamada veya Lucell çelik kasanız yerinden kıpırdadığında alarm ötmeye başlayacaktır. Alarmı susturmak için kasanızın mutlaka doğru kullanıcı şifre ile (veya parmak izi ile) açılması gerekmektedir. Lucell çelik kasanızı açtığınızda içerisinden alarm kapatılabiliyor. 
Kasa açılmadan alarmın susturulması mümkün değildir.