1. Ürünler
  2. Hırsızlığa Dayanıklı Kasalar
  3. Güvenlik Seviyesi A [ Ev Tipi ]
  4. NAMİSAFE Çelik Kasa [ S 894 ]

Çelik Kasalar

Ul Sert
GOST
NAMİSAFE Çelik Kasa [ S 894 ]  Broşür

NAMİSAFE Çelik Kasa [ S 894 ]

NAMİSAFE ÇELİK PARA KASASI

NAMİSAFE S894 model kasamız kullanışlı bir iç hacim ve yüksek bir güvenliğe sahip elektronik şifreli bir kasadır. Kasanızın 4 adet zemin ve de 4 adet duvara montaj kolaylığı vardır. Montaj ve Teknik Özellikleri hakkında işin de Uzman kadromuzu arayarak bilgi sahibi olabilirsinz. 

Para kasaları genelde evlerde gardorapların içinden arkadan duvarlara montaj yapılır. Çelikkasa içerisinden duvara çelik civatalarla bağlanır. Güvenli kasalar, güvenlik para kasaları haline gelir. Kullanım şeklinize göre Ayarlanabilir Raf sistemi mevcuttur. 
 

NAMİSAFE ÇELİK PARA KASASI ÖZELLİKLER

Hırsızlıklara karşı Kapak kalınlığı13 mm çelikten kapı kalınlığına sahip  ve 4 mm de kasa duvar kalınlığına sahiptir. Ağır pakağa karşı özel menteşeli ve her yanı Matkaplara dayanımlı çelik konstrüksiyona ve sert levha. 

Katı krom plaka kilitlemeli bağımsız tekrar kilitleme cihazı. Menteşelere gelecek olan saldırılara karşı tam uzunluklu kilitleme barı.
Yere montaj için kasanın iç alt zemin kısmında  4 montaj deliği mevcuttur. Kasamıızın orjinal rengi Gri'dir, isteğe bağlı olarak farklı renklere de boyanabilir.