1. Ürünler
  2. Yanmaz Dosya Dolapları
  3. 90 P Çekmeceli Dosya Dolapları
  4. Yanmaz Dosya Dolapları [ SF 680 3DKK ]

Çelik Kasalar

Yanmaz Dosya Dolapları [ SF 680 3DKK ] Broşür

Yanmaz Dosya Dolapları [ SF 680 3DKK ]

SF Yangına Dayanıklı Dosya Dolapları kolay kullanımı ve sağlamlığı ile, konsolosluklarda, devlet dairelerinde okullarda, hastahanelerde evinizde ve ofisinizde size aradığınız güvenliği sağlar.Yanmaz kasa 1090 derece 90 dakikalık tam koruma sağlar,

Çekmeceler çok sayıda dokümanı saklayacak kadar geniş ve derindir. Ek olarak dosyalarınız için de özel askı aparatı bulunmaktadır.

SF Yangına Dayanıklı Dosya Dolapları kolay kullanımı ve sağlamlığı ile, İnsan Kaynaklarının en çok tercih ettiği kasalardan biridir (Personel Özlük Dosyaları). Çekmeceler çok sayıda döküman saklayacak kadar geniş ve derindir. Yanmaz kasa 1090 derece 90 dakikalık tam koruma sağlar,

Ek olarak dosyalarınız için de özel askı aparatı bulunmaktadır. Üç farklı model seçeneği mevcuttur.( 2 , 3 ve 4 çekmeceli ) Elektronik şifreli çekmecesi sayesinde geri kalan tüm çekmeceleri kullanıma açıp kapatma özelliğine sahiptir. Tüm çekmeceler, çekmecelerin üzerinde yer alan tek bir kilit mekanizması ile ya da birbirinden bağımsız olarak kilitlenebilir.

ÖZELLİKLER 

Yangın izolasyonu özel patentli ateşe dayanıklı STYRONITE F ile sağlanmaktadır.ngın izolasyonu özel patentli ateşe dayanıklı STYRONITE F ile sağlanmaktadır. Özel çinko kaplama çelik tabaka . Boya ve Cila – En üstte, epoxy astar boya ve dayanıklı urethane hammertone cila yüzeyin daha parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar, çiziklere ve zamanla aşınmaya karşı tam koruma sağlar.
Özel askı aparatı ile dosyalarınızı koymanızı sağlar.
Dayanıklı çekmece rayları çekmecenin kolayca ve sonuna kadar açılıp kapanmasını sağlar. 50 kg ‘a kadar ağırlığa karşı dahi bu dayanıklılığını muhafaza eder.
Yuvarlak hatlı son derece modern dijital kilit (REDL) hem pratik görünür hem de daha fazla rahatlık ve güven verir..

Çekmeceyi açma kolu rahat kullanım için basit olarak tasarlanmıştır.
Tüm çekmeceler yangına karşı, izolasyonlarla birbirinden bağımsız olarak korunmaktadır.
Her bir çekmece dolabın gövdesine ek bir işleme ihtiyaç duymadan tam olarak oturmaktadır.
Sert, dayanıklı gövde ve çekmeceler iç bölümü duman ve sıcağa karşı korumaktadı