1. Ürünler
  2. Hırsızlığa ve Yangına Dayanıklı Kasalar
  3. Güvenlik Seviyesi Grede I / S 60
  4. Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa [ SBE 06 ]

Çelik Kasalar

Ul Sert
GOST
SP Sertifika
ECB-S_Sertifika
SBSC-logo
VDS sertifika

Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa [ SBE 06 ]

En İyi, En Yeni, En Yüksek Güvenlikli Çalik Kasa

Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa Teknik Özellikleri

Yüksek Güvenlikli ve Yangına Dayanıklı Çelik Para Kasaları Tüm Dünyada en çok Tercih edilen Kasalardan biridir.  Bu tür çelik kasalar Hem Yangına, Hem de Hırsızlığa Karşı Tam Koruma Sağlar. Dünyada Hırsızlığa Karşı Dayanıklığını Belirleyen Standart EN 1143 Standartına sahiptir. Bu Standart Kendi İçerisinde Güvenlik Sınıflarına Ayrılmıştır.(Grade 1- Grade 6).

Avrupa Birliği Ülkelerinde Sigorta Şirketleri Para Kasası Sigortası yaparken, bu Sertifikalara Sahip Para Kasaları, ait oldukları Güvenlik Sınıfına Göre belirlenmiş Limitlerle Sigortalarlar. Çelik Para kasası seçimi yaparken, ihtiyacımızı ve Güvenlik Risklerimizi Karşılayıp Karşılamadığını bilmenin En Kesin ve Güvenli Yolu, Uluslararası Standartlara göre Testlerden geçmiş Sertifikalı Kasa Satın almaktır.

Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa Uluslararası Sertifikaları

Bu Tür Çelik Para Kasaları Aşağıdaki Özelliklere Sahip Olmalıdır.

Avrupa Birliği Standardı EN 1143-1’e göre, ECB.S (European Certification Board.Security), LPCB (Loss Prevention Certification Board of UK), VdS of Germany, CNNP of France tarafından test edilmiş ve EN 1143-1 Grade 1 Sertifikası almıştır.

Bu Standart, Avrupa Sigorta Şirketleri tarafından 350.000 Sterlin değerinde Mücevherin Para Kasası içinde Sigortalanabileceği anlamına gelir. Güvenlik Dereceleri küçüldükçe bu rakamlar düşer. NT Fire 017 60 Paper Sertifikasına Sahiptir ve 1090 Derece Yangına Karşı 120 Dakika Yangın Güvenliği vardır.

EN 1143-1 Standardını Sağlayan Çift Yönlü Anahtarlı, Tek Kilitli Mekanizmaya ve Elektronik Şifreye sahiptir. Darbelere Karşı Tam güvenlik sağlayan Çelik Kasa Güçlü İç ve Dış Çelik Gövdenin içinde güçlendirilmiş Özel Eklemsiz Yekpare Çelik Bariyerler kullanılmıştır. Bu gövdenin ayrıca Darbelere Karşı Koruyan Cam Tuzaklar mevcuttur.

Kapakta da aynı özel bariyer materyaller bulunmakta ve Kilit Bölgeleri Ekstra Özel Katmanlarla korunmaktadır.

Para Kasası Kilitleme Özellikleri

C-S & G grubu II Kombo LAGARD Elektronik şifreli kilit standart olarak sunulmaktadır. Opsiyonel Manuel Anahtar Kilit'te istenebilir.

Çelik Kasa Sertifikalar

NT Fire 017-60 EN 1143-1 Grade I