1. Ürünler
  2. Hırsızlığa Dayanıklı Kasalar
  3. Güvenlik Seviyesi Grede 2
  4. Yüksek Güvenlikli Çelik Kasalar [ BASTİON 99 ]

Çelik Kasalar

ECB-S_Sertifika
SBSC-logo
VDS sertifika
Yüksek Güvenlikli Çelik Kasalar [ BASTİON 99 ]  Broşür

Yüksek Güvenlikli Çelik Kasalar [ BASTİON 99 ]

DÜNYANIN EN GÜVENİLİR ÇELİK PARA KASALARININ BİR TANESİ

Çok yüklü miktardaki Altın, Değerli Evrak, Nakit Para, Hisse Senedi, Mücevher ve Değerli Taşların saklanabileceği en iyi kasalardan bir tanesidir.  PN-EN 1143-1;2006 SINIF 5 standardına göre en üst sınıf hırsızlık donanım, sertifikasına sahiptir. Sertifika numarası P41/269/2008 (2981)’dır. Ve IMP tarafından onaylanıp sertifikalandırılmıştır.

Özel Dolgu Çimentolu, Çift Duvar Gövde ve Kapıya sahiptır. Menteşelerin zorunlu açılmasına istinaden, 144 mm ve 3 kilitleme bölmesiyle Civata ve Sert Metal açma kolu kapıyı açılmaya karşı korumaktadır.

Dış menteşeler kapının 180 Derece açılmasına olanak sağlamaktadır. Dahası, Hırsızlık korumasına ek olarak, Acil Durum Kapı Kilitlemesi bulunmaktadır.

Çelik Para Kasanızı fabrika, standart olarak yere monte edilebilecek şekilde üretmektedir. Termal cam kırılma ve hırsızlık için kullanılan mekanik malzemelere karşı, yoğun çimento malzemesi özel hırsızlık koruması sağlamaktadır (Hırsızlık Dayanımı 180/270 RV ).

Çelik kasanıza izinsiz girmelere karşı Keşif Sistem bileşenlerinin yüklenmesi için kasada yer açılabilmektedir. Bu durumda kasanın sigorta değeri 2 katına çıkar (Detaylı bilgi için Sigortacınıza danışınız).

Yangın ve Hırsızlık Durumunda Belgelerinizi ve Değerli Eşyalarınızı Korumak için Tasarlanmıştır.

Hırsızlık Koruması - EN 1143-1 göre Sınıf II.

Yangın Dayanımı: EN 15659 LFS 60P.

Kapı Kalınlığı - 105 mm

Kasa Duvar Kalınlığı  - 77 mm

Kapılar  Güvenlik için Patentli Bileşim ve Yanmaz Beton ile doldurulmuştur.

Kapının kenarlarında Ateşe Dayanıklı Contalar bulunmaktadır.

3 taraflı Kilitleme Sistemi Mevcuttur.

Eğer Güvenlik Sistemi Zorlanmaya Çalışıldığında Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa içersinde bulunan Güvenlik Sistemi Kendini Kilitler.

Güvenli bir şekilde zemine monte etmek için montaj delikleri bulunmaktadır.