1. Hizmetlerimiz
  2. VDS Testleri

VDS Testleri Hizmetlerimiz

VDS Testleri

VdS testi hırsızlık dayanıklılığını ölçmek için kullanılır. Bu test VdS Schadenverhütung GmbH (eski Verband der Schadensversicherer e. V.) tarafından yürütülmektedir.  Avrupa kriterlerine uygun olarak testler yapılır ve tarafsız bir izleme kuruluşudur. VdS test ve EN-1143 gibi dayanıklılık standartları sayesinde Avrupa'daki diğer test kuruluşlarının önüne geçmektedir.
 

VdS testinde yetkisiz erişimde kullanılacak, matkaplar, öğütücüler ve kaynak meşaleler, mekanik, elektrik ve termik araçların her türlü çeşidi kullanılmaktadır. Kullanılan yöntemler, herhangi birinin kötü niyetli kişilerin eline geçmemesi için ya da taklit edilememesi için açıklanmamaktadır.GÜVENİLİR DEĞERLENDİRME, EŞİT GÜVENLİK


VdS test sonuçlarından sonra firmalar kendini güçlü ve güvenli hissetmektedir. Sabit bir matematiksel formül ile birlikte bu sonuçlar kullanılarak, her çelik kasanın genel direnç derecesi hesaplanır. Bu direnç derecesi daha sonra her bir kasa üzerine bir rozet yapıştırılarak belgelendirilir.


VdS test sonuçları sadece bir kasa satın alırken kendini yönlendirme aracı değildir. VdS test sonuçları, kasa içinde saklanan değerli eşyalarınızın değerini tespit etmek için sigorta sektöründe önemli rol oynar.